Düzenleme dönemiyle NEO fiyatlarında büyük bir düşüş gözlenmişti ancak şuan bu trend kırıldı. Genellikle Çin’in Ethereum’u olarak anılan kripto para birimi bugün ilk kez 100$ sınırını aştı. Japon borsası Quoine’nin NEO/JPY ve NEO/USD işlemlerine başlaması bu akıma sebep oldu. Çindeki imkanları göz önüne alınınca birçok yatırımcı hala gerektiği değere ulaşamadığını düşünüyor. NEO, diğer kriptolardan daha az olumlu manşetlere sahip olsa bile, 100 dolardan itibaren yükselişini sürdürüyor.

NEO

“ÇİN ETHEREUMU”

Blockchain bazlı akıllı işlem platformu olan NEO, Çin de Ethereum’un rolünü üstlenmeyi amaçlıyor. Çin kurallarını dikkate alarak geliştirilen NEO, hükümetin kripto para hakkındaki tutumuna uyuyor. Bu sebepden ötürü birçok insan kripto hakkında katı kuralları olan bu ülkede büyük bir geleceği olduğuna inanıyor. Eylül ayında Çin ICO ları ve kripto para borsalarını yasaklamıştı. Eğer NEO, Çin de yasal bir şekilde işlem yapabilecek birkaç kripto para içine girebilirse fiyatı tavan yapacaktı.

BÜYÜK ÖNERİLER

Twitter da @crypto_rand 15.000 kişiye yaptığı ankette Bitcoin ve Ethereum’un ardından 2018 yılında en çok potansiyeli olan koin seçildi.

Ek olarak, Forbes, NEO’yu 2018 yılında değerini en az 2 kat arttıracak koinler listesine aldı.