Sonunda oldu. Ethereum 1000$ limitini geçti ve piyasa sermayesi 100 milyar $’a yaklaşıyor. Vitalik Buterin’in projesi doğru yolda ilerliyor. Kripto marketindeki yatırımcılar bu haberi hoş karşıladı. Peki sırada ne var?

ETHEREUM BÜYÜYECEK

Ethereum Aralık ayında kendini ikiye katlamıştı. 400$’dan başlayan yükseliş 1000$’ı gördü. Bu yatırımcıların hepsi için güzel bir haber oldu. Bu hızla, ETH 100 milyar dolar sermayiyi geçen 3. kripto para olacak.

Ancak, toplum ETH’ın gidişatını merak ediyor. ETH’ın yukarı çıkışı devam edebilecek mi ve yeni bir rekor kıracak mı? Redditor, TrueValue Capital, Ripple’ın Ethereum’u geçmesi, ETH’ın hızlı yükselişini tetiklediğini belirtti.

Bunun gerçekten doğru olup olmadığını söylemek açıkçası zor. Diğerleri hala XRP’nin artışının BTC ve ETH’a yeni sermaye girişlerini tetikleyeceğini düşünüyor. Ripple’daki artışı göz önüne alırsak bu seneryo daha olası gözüküyor.

ÖZET

ETH’ın modu pozitif gözüküyor ve gerisi süpriz olmuyor. Kryptowaluta, akıllı işlemleri, geliştiricileri ve Buterin çoktan Ethereum’un yüksek sayılı koinli stabil proje olduğunu birçok platformda kanıtladı.

Cüzdanların donduğu zaman bile Parity soğukkanlılığını korudu ve toplumun inancını kaybetmedi.